Koreli İdol Sıralamaları’nda Luhan 5 Numara – Nan Du Entertainment Haftalık Dergisi [130804]

971281_387507318016923_645372441_n

Uyruğu: Beijing, Çin

Boyu: 178cm

Kilosu: 52kg

Doğum Tarihi: 20 Nisan 1990

Burcu: Koç

Çıkış Tarihi: 8 Nisan 2012

Şirketi: SM Entertainment

Ait Olduğu Grup: EXO-M

Gruptaki Görevi: Ana Vokal, İkinci Dansçı

Beijing Gençliği “Lu On Sekiz”

90’larda doğan Lu Han, 2013 Koreli İdol Sıralaması’nda G-Dragon’un hemen ardından geliyor. Çıkış deneyimi için kesinlikle “garip” kelimesini kullanabilirsiniz: Lu Han bir zamanlar Beijing Haidian Yabancı Dil Okulu’nda okul güzeliydi ve Kore’ye tek başına okumak için geldiği yıl, Myeongdong’da alışveriş yaparken, sırf “görünüşü çok göz alıcı” olduğundan bir yetenek olarak keşfedildi. O zamandan beri, Lu Han eğlence dünyasında, “Yıldız Fabrikası” SM Şirketi’nde “Çin-Kore Dostluğu”nun temsilcilerinden biri oldu. Lu Han’ın popülaritesi çıkış yapalı çok olmamasına rağmen oldukça yüksek. Weibo hesabında yaklaşık olarak 50 milyon hayranı var. Eğer Weibo’yu düzenli olarak kullanırsa(güncelleme yaparsa), yüzlerce ve binlerce hatta bir milyon cevap bile alabilir. Weibo’nun Arama Listesi’nde, Lu Han’ın sıralaması her zaman yüksek olurdu.

Kore eğlence programları sırasında, Lu Han kendini tanıtmak için genellikle “Sabahın Erken Saatlerinden Küçük Geyik”i kullanır. O parlak gözleri, genç yüzü ile mükemmel bir uyum içerisinde. Hayranlar, her sene onun on sekiz yaşında olduğunu göstermek için, sonsuz gençlik anlamında onu “Lu On Sekiz” olarak çağırıyor. Narin bir görünüşü olmasına ve eşsiz “boşuna tapınılası değil” niteliği. Ancak Lu Han ne zaman bir program çekimine katılsa ve imajını umursamadan katıla katıla kahkahalar atsa, hayranlar her seferinde elleri alınlarında şöyle söylüyor: “Lu Yé, gelecek sefere kahkaha atmak istediğin zaman, lütfen yüzündeki kıvrımlara dikkat et ve çenen neredeyse düşmek üzere!”

EXO-M’de, Lu Han her zaman “En Kibar Üye” olarak mimlenmiştir. Staj dönemi boyunca, Lu Han ile aynı grupta olan Zhang Yi Xing, dans çalışmalarından yorgun bir halde iken, Lu Han onu yurda kadar taşırdı. Bu tür duygusal olaylar hayranların büyük bir coşku ile konuşmasını sağlar. Ancak, bir grup “ahlaksız kız” gözlerini sürekli Lu Han ve Se Hun’a (EXO-K Üyesi) dikmiş durumda. Görünüşleri o kadar benziyor ki, “İkiz” olarak bile adlandırıldılar. Lu Han ve Se Hun’un kardeşçe yakınlıkları her seferinde hayranların kontrolsüzce çığlıklar atmasına sebep oluyor: “Aman Tanrı’m! Daha fazla dayanamayacağım!”

Lu Han her zaman yatıştırıcı ve alçak gönüllü niteliğine de sahip, birçok ünlüden bu konuda iltifatlar da aldı. Geçen ay Lu Han, Park Ji-Sung Asya Dream Kupası’nda yer aldı. Rakibi ile tek elle yüzleşmeye cesaret etti ve eşsiz bir gol ile hayranların üzerinde derin bir izlenim bıraktı. Lu Han’ın göz alıcı futbol yetenekleri ile, Çin futbol dünyasında adı tanınan Fàn Zhì Yì tarafından takdir edildi. Aynı maçta oynayan, Çin’in milli futbol oyuncusu Zhèng Kē Wěi, soyunma odasında Lu Han’ın neredeyse eğlence dünyasındaki kariyerinden hiç bahsetmediğini, takım oyuncuları ile yapılan bütün konuşmaların hep futbol üzerine olduğunu söyledi. “Lu Han’ın mütevazı tavrı gerçekten takdire şayan.” Diğer bir milli futbol oyuncusu Chén Hán: “Lu Han gerekten iyi bir genç.” dedi.

Source: 南都全娱乐 Weibo 
Translated by: Adora Please Take Out With Full Credits.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s