Tao, Çin Gazetesi’ne Konu Oldu [27.413]

538061_534169953289088_2107051921_n

EXO yeni nesil erkek grupları arasında olmasına rağmen, potansiyelleri ve performansları sırasındaki harikalıkları hafife alınacak gibi değil.

Çıkış yapalı henüz bir yıl oldu ama onlar bütün dünyayı akıl almaz bir hızla ile silip süpürdü, ve herkesten büyük bir sevgi topladı.

(Tao) 11 yıllık dövüş sanatları eğitimi aldı ve teaserların yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gördü. Görünüşünün ve servetinin aksine o diğerleri gibi değil (zengin ve yakışıklı erkekler), o hiçbir zaman ailesine bağımlı kalmadı aksine parasını ebeveynleri için harcadı.

Hayranların çekmiş olduğu video sayesinde, bu mükemmel performansların ardında bilek sakatlıkları olan bir çocuk olduğuu öğrenebildik. Aslında, o sadece 18 yaşında bir çocuk; yorumları usta bir şekilde idare ederek atmosferi düzelten biri. “Belki de bu endüstride olmayı seçmemin bedelidir bu.” diyor Tao.

EXO’nun geri dönüşüne çok az kaldığı söyleniyor. Yakında hayranlarına geri dönecekler, en mükemmelhalleri ile hem de. Üyeler bu yeni albümün bütün bir yılın sıkı çalışmasını içerdiğinden bahsetti, yani bir hayal kırıklığı olmayacak- lütfen onları bekleyin.
Not:Sadece belli kısımları çevrilmiştir. Yazı genel olarak Tao’yu tanıtıyor, ona iltifatlar ederek gruptaki yerinden bahsediyor.

Cr: EXONATIONSG
Via: welcome to the k-life
Reklamlar

One thought on “Tao, Çin Gazetesi’ne Konu Oldu [27.413]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s