Kris Vancouver’e İniş Yaptı [130217] [hayran yazısı]

Bugün saat 1 gibi Kris’in Vancouver’e iniş yapacağını öğrendim, saat 3 gibi oraya yetişebildim Kris’in gelmesinden 20 dakika önce. (Evimden havaalanına gitmek yaklaşık bir saat sürüyor) Ben havaalanına geldiğimde yaklaşık 30 hayran girişte bekliyordu. Ekranda Kris’in de içinde olduğu uçağın 2:50’de indiği yazıyordu. Şansımıza, Kris muhtemelen prosedürleri uygulamak zorunda olduğundan 3:15’e kadar gelmedi.

Gelenleri gösteren 2 tane CCTV ekranı vardı, ve Kris ekranda belirdiğinde herkes çığlık atmaya başladı. Şükürler olsun ki çok çabuk yatıştılar. Ancak, Kris çıkış kapısında belirdiğinde çığlıklar tekrar başladı, ama herkes sadece fotoğraf ve video çekiyordu ve başkalarını itelemeye çalışmıyordu. Kris gerçekten çok uzun; ben 170cm’im ve üstelik kısa topuklu botlar giyiyordum ama ancak omuzlarına yetişebiliyordum! Aynı zamanda eskiye nazaran biraz daha zayıf görünüyordu. Kris’in iki arkadaşı ona ulaştığında, hayranlar onun etrafında toplanıyordu, ve fotoğraflarını çeken birkaç tane de gazeteci vardı. Kris bize gülümsedi, ve arkadaşları onu yanlarına alıp götürdü. Geleneksel Çince ile, “Şimdi eve gidiyorum~” dediğini duydum. Onlar havaalanından çıkarken biz de onları takip ediyorduk, Kris en önde diğer herkes ise ya arkasında ya da yanında ilerliyordu. Ben onun tam sağında yürüyordum, ve orada edindiğim bir arkadaş Kris’e imza verip veremeyeceğini sordu. Kris kibarca, çok kalabalık olduğunu söyleyerek reddetti. Yürürken ona sağlığına dikkat etmesini söyledim, ve o da, “Edeceğim, teşekkür ederim” dedi.
Park alanında, Kris ve arkadaşları arabaya ulaşmak için iki arabanın arasından geçti. Biz biraz daha yaklaşmaya başlayınca, arkadaşlarından biri, “Af edersiniz, lütfen bırakın da evine gitsin” dedi, biz de hemen geri çekildik ve iyi bir uzaklıkta durduk. Kris döndü ve bize gülümsedi, güneş gözlüklerini çıkarıp eğilerek selam verdi. Onlar arabaya binince, hayranların yarısı arabanın önüne geçtik böylelikle Kris’i daha iyi görebilirdik.

Bu noktada, bir gazeteci bağırmaya başladı, “eğer imzasını istiyorsanız bir sıra oluşturun” dedi ve devam etti “sadece camı indir ve hediyelerini al ya da bir şey yap işte ahbap.” Araba ilerleyebilsin diye ben kenara çekilmeye başlamıştım bile, ama bazı hayranlar hala onun olduğu tarafta arabanın yanında durmaya devam ediyorlardı. Kris ve arkadaşları ne konuştu emin değilim ama Kris arabadan çıkmaya ve birkaç imza ermeye karar verdi. Herkes tekrar çığlık attı ve etrafında toplanmaya başladı. Kris o zaman sordu, “kaç tane imzalamalıyım¿¿ 4¿¿ 5¿¿” 5 tane hayran seçti, ama sonra sordu, “bununla tatmin olur musunuz¿¿” Açıkça diğer hayranlar hayır diye bağırdı, bunun üzerine o da şunu tavsiye etti, “onun yerine bir fotoğrafa ne dersiniz¿¿” ve fotoğrafı çekmek için bizi daha boş bir alana doğru yönlendirdi. O zaman çektiğim videoyu durdurdum ve her nasıl olduysa onun sol tarafında yerimi aldım. İttiren bir sürü kişi vardı ve bu yüzden elim yanlışlıkla onun eline çarptı! Yanında başka bir hayran daha belirdi, ama bir çok kişi araya kaynamaya çalışıyordu ve be de yanlışlıkla bir hayranın ona yakınlaşmasını engelledim. Özür dileriim gerçekten isteyerek yapmadım! Birkaç fotoğraf çektikten sonra Kris kalktı ve, “Artık eve gitmeliyim,” dedi ve tekrar arabaya bindi, bunun üzerine herkes hemen arabanın yolundan çekildi. Araba süzülüp giderken, güle güle diye bağırdık ve Kris elleri ile kalp işareti yaptı.

(cr: myheartmyseoul, aka admin lu-cifer)
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s